Мой Успех в 16-17 каталогах - Форум об AVON
E-mail avonukraine@yandex.ru
тел. 0500507665 МТС
тел.0671059596 Киевстар
тел.0932205828 Лайф
Мой Успех в 16-17 каталогах - Форум об AVON
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум об AVON » Раздел для Координаторов Avon » Дневник координатора AVON » Мой Успех в 16-17 каталогах (Вітаю Тебе із досягненням статусу Лідер-Початківець!)
Мой Успех в 16-17 каталогах
ДончанкаДата: Четверг, 19.04.2012, 03:57 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 316
Репутация: 1
Статус: Offline
Дорогий мій Координатор!

Щиро радію Твоїм результатам, які Ти вже досяг разом з нами, і які є наслідком наполегливої праці!

Але і це не Твоя межа! Я впевнена, що Ти знаєш про можливості співпраці з Компанією Avon, як з кращим Партнером на ринку прямих продажів.

Вже сьогодні за досягнення статусу Лідер-Початківець Ти могла б отримати реальні гроші у вигляді бонусів 1 500 грн та ще 3000 грн в наступній Кампанії за його підтвердження.

І це може бути тільки початок, адже попереду на Тебе чекають перемоги, нові статуси та ще більші можливості додаткового доходу.

Саме тому, я пропонує Тобі приєднатися до нас в якості Приватного Підприємця, для того, щоб досягати найвищих статусів Лідерської моделі та отримувати Лідер Бонуси до 27 000 грн та ексклюзивні винагороди Координаторських програм.

Твої лідерські якості та стрімке бажання розвиватися – це найкращі показники Твого успіху!

Я дійсно пишаюся Тобою і чекаю на Тебе в якості Координатора-СПД!

Бажаю Тобі подальших перемог та втілення мрій з Avon!

Обирай успіх! Досягай результатів! Перемагай з Avon!


З повагою,
Директор з продажу «Ейвон Косметікс Юкрейн»
Єлизавета Коробченко

*За результатами дослідження. Проведеного ТОВ «Тейлор Нельсон Софрес Україна» та ТОВ «Вибір року», кращими товарами 2010 року в Україні у номінації «Декоративна косметика» та кращими товаром 2011 року в Україні у номінації «Лінія засобів для догляду за обличчям» було визнано торгову марку «Avon».


РЕГИСТРИРУЮ В КОМПАНИЮ AVON.РЕГИСТРАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ ПО УКРАИНЕ
 
Форум об AVON » Раздел для Координаторов Avon » Дневник координатора AVON » Мой Успех в 16-17 каталогах (Вітаю Тебе із досягненням статусу Лідер-Початківець!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Avon Украина Эйвон Регистрация в Єйвон Україна AVON Україна AVON Украина Єйвон Україна Эйвон Украина -Avon Україна регистрация Мой Успех в 16-17 каталогах - Форум об AVON Avon.ru, Эйвон.юа, Эйвон, www.avon.ua, сайт Avon, сайт Эйвон, сайт Ейвон, Avon, Эйвон, Ейвон, Avon новый, новый Avon, новый Эйвон, новый Ейвон, косметика Avon, косметика Эйвон, косметика Ейвон,скачать каталог Эйвон 1 2015,2 2015,3 2015,4 2015,5 2015,6 2015 ,скачать каталог Эйвон, смотреть новогодний каталог эйвон скачать каталог 17/2015 avon регистрация Донецк avon регистрация УкраинаAvon каталог, Эйвон каталог, Ейвон каталог, Ейвон новий каталог, Avon каталог 2015, Эйвон каталог 2015, Ейвон каталог 2015, Эйвон 2015, Ейвон 2015, Avon каталоги, Эйвон каталоги, Ейвон каталоги, каталоги Эйвон, каталоги Ейвон, новые каталоги Avon, новые каталоги Эйвон, новые каталоги Ейвон avon регистрация , как стать консультантом эйвон ,хотеть , айвон , компания avon , хочу стать консультантом эйвон , эвон , avon ,заказ ,представитель ,компания ,регистрация , avon заказ , авон , представитель avon , эйвон,avon регистрация представителей,регистрация avon −представитель,регистрация Эйвон,стать консультантом avon,хочу стать консультантом Эйвон avon Украина,хочу стать консультантом эйвон avon украина
AVON УКРАИНА © 2024


[url] [loc]//avonukraine.at.ua/[/loc] [lastmod]2011-01-10/lastmod] [changefreq] daily, hourly[/changefreq] [priority]1.0[/priority] [/url]